Олія Terra Gifti: здоров’я нації понад усе

Олія Terra Gifti: здоров’я нації понад усе

21.02.2020

З 2019 року ТОВ «ГРАНДЕ ГУСТО» виробляє рослинні олії різних культур під ТМ Terra Gifti. До продукту категорично не додається жодна хімія. Продаємо оптом 4 основні види олії: соняшникову, гарбузову, кунжутну і льняну.

Головна місія компанії – створення для споживачів України екологічно чистого продукту. Висока якість олії досягається постійним контролем кожного етапу виробництва:

  1. Закупівля сировини. Зернові закуповуються з дотриманням сівозміни у місцевих і зарубіжних агропідприємств, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами.
  2. Вирощування олійних культур відбувається в екологічно чистому районі (с. Саварка Богуславського району) на 5 га власної землі і на орендованих площах.
  3. Збір і транспортування врожаю.
  4. Обробка сировини на новому обладнанні 2019 року. Сучасні преси-екструдери працюють при температурі 50°С, що забезпечує максимальне збереження смакових і корисних властивостей олії.
  5. Фільтрація.
  6. Розлив на лінії РОЗМА. Поділ на спеціальні вузли деаерації, сатурації та азотизаціі дозволяє продукту зберігати смакові якості цілий рік.

Завдяки впровадженню на виробництві системи HACCP (ХАССР), гарантована не тільки якість, а й технологічність, екологічність та безпека виробничих процесів. Це підтверджується необхідними супровідними документами, сертифікатами і протоколами випробувань.

Завдяки високій якості і натуральності продукції Терра Гіфті, доходи наших клієнтів постійно зростають, а здоров’я нації поліпшується. Запрошуємо і вас до співпраці!